REFERENCIE

Čo o nás povedali naši spokojní zákazníci

Manželia Minkovci

Hliník nad Hronom

"D.D.M. spol. s r.o. nám zabezpečila všetky administratívne úkony v súvislosti s kolaudáciou nového domu a zápisom do katastra nehnuteľností. Presnosť, rýchlosť a diskrétnosť za prijateľnú cenu nám ušetrili hromadu starostí a času. Každý má robiť to čo vie najlepšie. Preto sme si my mohli robiť svoju prácu, zatiaľ čo ľudia z D.D.M. urobili pre nás svoju. Odporúčame!"

Anastázia Sklenková

Londýn

"Ďakujem firme D.D.M. spol. s r.o. za pomoc pri predaji nehnuteľnosti, za vypracovanie kúpno - predajnej zmluvy a kompletný administratívny servis. Ako osobe, ktorá žije v zahraničí, by sa tento predaj na SK realizoval len veľmi ťažko. Firma D.D.M. ma odbremenila od akéhokoľvek vybavovania. Celý proces prebehol promptne, spoľahlivo, rýchlo a kvalitne. Dôveryhodná firma, ktorej služby odporúčam vrelo využiť. Veľmi milí a nápomocní ľudia! Naozaj veľká vďaka!!!"

Alena Kršiaková - Matulajová

Horné Hámre

"S prácou a službami spol. D.D.M. som bola veľmi spokojná. Korektné jednanie, vybavenie náležitostí tzv. na kľúč, profesionálny prístup, keďže sme počas prípravy zmluvy menili dohodnuté záväzky o vecné bremeno. Všetko bez problémov obratom zapracovali a vždy nás upozornili na možné následky pre obe zmluvné strany. Proces darovania nehnuteľností prebehol promptne a bez akéhokoľvek pochybenia z ich strany."

Monika Chamulová

Trnavá Hora

"Firmu D.D.M. spol. s r.o. môžem z vlastnej skúsenosti len odporučiť. Profesionalita, príjemný prístup, rýchle vybavenie! Veľká spokojnosť. Takto v jednej vete by som zhrnula poskytnutie ich administratívnych služieb spojených s darovacou zmluvou, ktorú pre nás zabezpečovali."

Ján Henžel

Kremnica

Som dôchodca a chcel som v rámci rodiny darovať pozemky. Mal som však hrôzu z toho, kto a kedy mi to vybaví. Samozrejme, že som očakával ceny a poplatky pomaly vyššie ako bola samotná hodnota pozemkov. Ako riešenie mi bola odporučená firma D.D.M. spol. s r.o.. Bol som milo prekvapený, že aj v dnešnej dobe existuje spoločnosť, ktorá ma odbremenila od akéhokoľvek vybavovania a zabezpečila celý servis od spísania zmluvy, cez osvedčenie podpisov až po doručenie na kataster. Poplatky, ktoré som platil, boli ľudské a výhodné aj pre dôchodcu a na všetko som dostal doklad. Všetko prebehlo rýchlo a kvalitne. Chcem sa vám poďakovať a do budúcna prajem veľa spokojných klientov."

Vankovci

Žiar nad Hronom

Chceme sa poďakovať Vašej spoločnosti za preukázanú administratívnu pomoc pri predaji bytu. Všetko dopadlo dobre a preto Vám vyslovujeme úprimné POĎAKOVANIE a vrele odporúčame Vaše služby aj svojim známym a všetkým, ktorí takéto služby chcú využiť... -:)"

Ing. Boris Beniak, Poľnohospodárska spoločnosť s.r.o.

Žiar nad Hronom

"Počas svojej praxe som riešil viacero stavieb a developérskych projektov. Pred samotnou realizáciou každého z nich bolo v prípravnej fáze nevyhnutné získať príslušné povolenia a rozhodnutia. Inžiniersku činnosť = proces vedúci k vydaniu právoplatného stavebného povolenia, som spravidla zveril subjektom, ktoré sa na takéto služby špecializovali. So žiadnym z nich neprebiehala spolupráca tak hladko a bezproblémovo ako so spoločnosťou D.D.M. spol. s r.o., ktorá nám zastrešovala inžiniersku činnosť pre projekt FARMA LUTILA. Týmto sa im chcem ešte raz poďakovať za super spoluprácu."

Monika Janovová

Žiar nad Hronom

"Chcem sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovať za spoluprácu! Ďakujem za ochotu z Vašej strany, ktorú ste prejavili pri vybavovaní mojich záležitostí (darovacia zmluva) a hlavne za ušetrený čas, ktorý som Vašimi službami získala. Bola som veľmi milo prekvapená Vašim ľudským prístupom. Už teraz viem, že Vás oslovím aj nabudúce. Všetko dobré!"

Manželia Ihringoví

Žiar nad Hronom

"So spoluprácou s firmou D.D.M. spol. s r.o. sme veľmi spokojní. Všetky naše spoločné stretnutia boli vecné, príjemné a prinášali riešenia. Nesmierne si vážime aj to, že nás upozornili aj na ďalšie skutočnosti, v ktorých bolo treba urobiť zmeny pred uskutočnením predaja našej nehnuteľnosti a s ochotou nám s tým pomohli. Veľmi promptne poskytujú svoje služby a ku klientovi majú profesionálny a veľmi ľudský prístup. Určite odporúčame spoluprácu s touto firmou. Ešte raz veľmi ďakujeme."

Margita Šabová

Nová Baňa

"Chcela by som sa poďakovať za vybavenie a veľkú pomoc pri predaji mojich pozemkov. Nemusela som nikde chodiť, všetko bolo zabezpečené a ja som podpísala už len vypracované dokumenty a predaj sa mohol uskutočniť. Naozaj šikovní ľudia, takí ako majú byť. Veľká vďaka."

MUDr. Etela Vavrisová

Žiar nad Hronom

"Veľmi pekne ďakujem za ochotu a ústretovosť pri vypracovaní darovacej zmluvy. Oceňujem, že som nemusela chodiť po úradoch a Vaša spoločnosť pripravila všetky podklady, ktoré stačilo len podpísať. Veľké plus Vám dávam aj za nájdenie najlepšieho finančného riešenia."

Tomáš Silný, Broňa Froncová

Slaská

"Služby spoločnosti D.D.M. spol. s r.o. sme využili už viackrát. Vždy sme boli prekvapení rýchlosťou a diskrétnosťou. Ušetrili nám kopec času, nakoľko všetko vybavili za nás. My určite odporúčame a ich služby využijeme zas."

Ján Henžel

Kremnica

"Som dôchodca a chcel som v rámci rodiny darovať pozemky. Mal som však hrôzu z toho, kto a kedy mi to vybaví. Samozrejme, že som očakával ceny a poplatky pomaly vyššie ako bola samotná hodnota pozemkov. Ako riešenie mi bola odporučená firma D.D.M. spol. s r.o.. Bol som milo prekvapený, že aj v dnešnej dobe existuje spoločnosť, ktorá ma odbremenila od akéhokoľvek vybavovania a zabezpečila celý servis od spísania zmluvy, cez osvedčenie podpisov až po doručenie na kataster. Poplatky, ktoré som platil, boli ľudské a výhodné aj pre dôchodcu a na všetko som dostal doklad. Všetko prebehlo rýchlo a kvalitne. Chcem sa vám poďakovať a do budúcna prajem veľa spokojných klientov."

rod. Adamková

Žiar nad Hronom

"Ďakujeme firme D.D.M. spol. s r.o., ktorá sa postarala o kompletný administratívny servis ohľadom darovania nehnuteľného majetku ako aj o následné vybavenie na katastri. Všetko prebehlo bezproblémovo a rýchlo a od nás boli potrebné akurát podpisy. Vrele odporúčame každému osloviť túto firmu, nakoľko všetko, čo uvádzajú, že poskytujú, je naozaj pravda. Ešte raz vrelá vďaka."

Ing. Ján Vanka

Žarnovica

"Spoločnosť D.D.M. spol. s r.o. zabezpečovala pre mňa administratívne práce spojené s vypracovaním darovacej zmluvy. Všetko zorganizovala tak, že som sa o nič nemusel starať a súčasťou jej služieb bolo aj doručenie zmlúv na kataster. Vyjadrujem spokojnosť s kvalitou a úrovňou poskytovaných služieb."

Manželia Foltánovci

Žiar nad Hronom

"Promptné riešenie problému, maximálna ústretovosť, príjemné vystupovanie a komunikácia. Pri riešení našej kúpnej zmluvy sa objavili aj ďalšie neočakávané problémy - nezapísaná stavba v katastri, pri ktorých nám táto spoločnosť promptne poskytla pomoc a riešenie. Služby spoločnosti D.D.M. spol. s r.o. odporúčame so 100%-tnou spokojnosťou"

Adéla Martínková

Studénka, Česká republika

Je tomu asi rok, co jsem dostala dopis ze Slovenské republiky ohledně dědictví. Docela dost mne to překvapilo, jelikož moje babička která původem pocházela ze Slovenska byla sedm let po smrti. Začalo vyřízování, zapisování do katastru nemovitostí, přes právníka atd. Je to zdlouhavé a muselo se dokládat a zařízovat určitě spousty věci....Proto bych touto cestou chtěla poděkovat lidem ze spol. D.D.M. (především p. Danieli Gelienovi) za ochotu to s plnomocněním vyřizovat za nás dědice. Musím uznat, že ochota mne velice překvapila. Od zpracování smlouvy až po převedení majetku vše proběhlo relativně rychle ale hlavně bez jakýchkoliv problému, což se na dnešní dobu velice cení."

Anastázia Sklenková

Žiar nad Hronom

"Ďakujem spoločnosti DDM, ktorá sa postarala o celý priebeh kúpy bytu. Bolo to fajn, že človek má o veľa starostí menej. Keď budem v budúcnosti niečo potrebovať, určite sa zas na nich obrátim. Za všetko ďakujem."